U pozadini - http://www.youtube.com/watch?v=eHN791wvJaw
Osecam kako mi dah drhti. Pokusavam da savladam knedlu u grlu. Progutala bih je,al ne ide. Od stopala na gore moje telo se ježi. Osluškujem njegove reči,upijam svaki njegov pokret. Gutam ga pogledom i gorim u istom. Obuzdavam sebe od želje da se zaletim i obrglim svom svojom snagom njegovu nesavršenost. Nesavršenost u kojom izgaram svakim uzdisajem.
Skrivena u očajnoj žudnji da ga posedujem,posmatram ga često. Kada kažem često mislim na sve moje snove,sva moja maštanja,moju svakodnevicu,moje sve. A on,on ni ne sluti da ga moje misli prate u svakom koraku njegovom. Skrivene u otisku njegovog stopala ušunjaju se u svaki kutak njegovog postojanja. Progonim ga.
Ponekad mi govori nesto. Njegove reči ne dopiru do mene. Ali njegov pogled prodire duboko u um i stvara blokadu. Učini me nepostojećom i ovaj osećaj nestvarnim. Osećam se sada kao Bog,odprilike. Taj osećaj čak ni sam on ne bi mogao da opise. Gorim sva u njegovim ledenim očima,gledam njegove usne i sanjam kako mi šapuću. Čujem njegovo srce i sanjam kako me ljubi. Grli svojom toplinom i udara tako jako opominjući me svakim otkucajem da moj je.
Zažmurim i pružim ruku. Dodirujem njegovo telo. Kožu njegovu meku kao med na usnama. Želim sav taj med samo za sebe,da se ulepim sva i zalepim za njegove grudi,čvrsto.
Sanjam kako me grli,a ja gorim u svakom njegovom dodiru. Izdišem bol,i udišem njega. Stežem ga što jače da ostane u mom naručju. Jer ovaj osećaj je sve čemu žudim,sve što moje oči traže pogledom,sve što moje uši žele da osluškuju,sve što moj nos želi da omiriše. On je sve što moje postojanje traži da bude ispunjeno.On je sve.
A on....
...on ni ne sluti.
Osecam kako mi dah drhti. Pokusavam da savladam knedlu u grlu. Progutala bih je,al ne ide. Od stopala na gore moje telo se ježi. Osluškujem njegove reči,upijam svaki njegov pokret. Gutam ga pogledom i gorim u istom. Obuzdavam sebe od želje da se zaletim i obrglim svom svojom snagom njegovu nesavršenost. Nesavršenost u kojom izgaram svakim uzdisajem.
Skrivena u očajnoj žudnji da ga posedujem,posmatram ga često. Kada kažem često mislim na sve moje snove,sva moja maštanja,moju svakodnevicu,moje sve. A on,on ni ne sluti da ga moje misli prate u svakom koraku njegovom. Skrivene u otisku njegovog stopala ušunjaju se u svaki kutak njegovog postojanja. Progonim ga.
Ponekad mi govori nesto. Njegove reči ne dopiru do mene. Ali njegov pogled prodire duboko u um i stvara blokadu. Učini me nepostojećom i ovaj osećaj nestvarnim. Osećam se sada kao Bog,odprilike. Taj osećaj čak ni sam on ne bi mogao da opise. Gorim sva u njegovim ledenim očima,gledam njegove usne i sanjam kako mi šapuću. Čujem njegovo srce i sanjam kako me ljubi. Grli svojom toplinom i udara tako jako opominjući me svakim otkucajem da moj je.
Zažmurim i pružim ruku. Dodirujem njegovo telo. Kožu njegovu meku kao med na usnama. Želim sav taj med samo za sebe,da se ulepim sva i zalepim za njegove grudi,čvrsto.
Sanjam kako me grli,a ja gorim u svakom njegovom dodiru. Izdišem bol,i udišem njega. Stežem ga što jače da ostane u mom naručju. Jer ovaj osećaj je sve čemu žudim,sve što moje oči traže pogledom,sve što moje uši žele da osluškuju,sve što moj nos želi da omiriše. On je sve što moje postojanje traži da bude ispunjeno.On je sve.
A on....
...on ni ne sluti.

Нема коментара:
Постави коментар